The Ninth World: A Skillbuilding Game for Numenera. Wideounboxing na Wojennik TV

Karcianka osadzona w magicznym świecie Numenery. Kilkaset lat w przyszłości na Ziemi, odmienionej wojnami i kataklizmami. Pełnej magii, niebezpiecznych istot, wyjątkowych podróżników i dziwnych technologii. Gra zamknięta w nietypowym pudle, okraszonym przepięknymi ilustracjami.

Jak wyglądają elementy The Ninth World: A Skillbuilding Game for Numenera? S[rawdzamy w kolejnym odcinku na kanale Wojennik TV!

Michel Leviathan Sorbet

 

Podstawowe informacje (na podst. BGG)

NazwaThe Ninth World: A Skillbuilding Game for Numenera
AutorPaul Peterson, Boyan Radakovich, Mike Selinker
GrafikBrenoch Adams, Samuel Araya, Jacob Atienza, Helge C. Balzer, Bruce Brenneise, Mark Bulahao, Richard Burgess, Milivoj Ceran, Chrom, Giorgio De Michele, Florian Devos, Dreamstime.com, Jason Engle, Luke Green (II), Guido Kuip, Brandon Leach, Eric Lofgren, Patrick McEvoy, Brynn Metheney, Grzegorz Pedrycz, Michael Perry, John Peterson, Roberto Pitturru, Ron Berry, Nick Russell, Skylar Woodies, Joe Slucher, Liz Spain, Matthew Stawicki, Prosper Tipaldi, Cory Trego-Erdner, Shane Tyree, Christopher West, Ben Wootten, Kieran Yanner
WydawcaLone Shark Games, Monte Cook Games
Rok wydania2018
Liczba graczy1 - 5
Czas gry60
Sugerowany wiek min.13 i więcej
Zależność językowaExtensive use of text - massive conversion needed to be playable
(1 głosy/ów)
KategoriaScience Fiction
MechanikaAuction/Bidding, Cooperative Game, Hand Management, Variable Player Powers
RozszerzeniaThe Ninth World: A Skillbuilding Game for Numenera – Skull Detonator & Seek the Jade Colossus Promo Cards

Informacje pochodzą z serwisu boardgamegeek.com. Więcej informacji o grze.

Twitter

Michel Sorbet

Ma dwie Ojczyzny (Polska i Francja), ale jedno serce. Przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w czasach gier wydawanych przez Sferę, Encore i Dragona. Potem w jego życie wtargnął M:TG, Rage CCG i kilka innych karcianek. Po kilku latach wrócił do gier planszowych - głównie do strategii sygnowanych przez GMT. Uwielbia wielostronicowe instrukcje, wyjątki od wyjątków i gry, nad którymi można siedzieć tygodniami. Dwoje wspaniałych Dzieciaków w domu sprawia jednak, że często grywa i w lżejsze tytuły.

Motto: "Świat jest w moich rękach".
Michel Sorbet
Twitter


Tagi: